..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24927 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24927 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Velké Meziříčí   8:14  1/3
  Velké Meziříčí zastávka  8:16 8:17  
  Oslavice  8:21 8:21  
  Oslavička x8:26 8:26  
  Vlčatín x8:29 8:29  
  Rudíkov  8:31 8:33  -/2
  Budišov u Třebíče  8:40 8:41  -/2
  Kojatín x8:45 8:45  
  Pozďatín x8:46 8:46  
  Studenec  8:51   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster