..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24923 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24923 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Velké Meziříčí   4:43  1/3
  Velké Meziříčí zastávka  4:45 4:46  
  Oslavice  4:50 4:50  
  Oslavička  4:55 4:55  
  Vlčatín  4:58 4:58  
  Rudíkov  5:00 5:02  -/2
  Budišov u Třebíče  5:09 5:10  -/2
  Kojatín  5:14 5:14  
  Pozďatín  5:15 5:15  
  Studenec  5:20 5:34  -/3
  Náměšť nad Oslavou  5:41   -/22 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster