..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24918 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24918 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Studenec   19:01  -/3
  Pozďatín x19:06 19:06  
  Kojatín x19:07 19:07  
  Budišov u Třebíče  19:12 19:20  -/2
  Rudíkov  19:27 19:29  -/2
  Vlčatín x19:30 19:30  
  Oslavička x19:33 19:33  
  Oslavice  19:37 19:37  
  Velké Meziříčí zastávka  19:41 19:42  
  Velké Meziříčí  19:44 19:51  1/31 spoj
  Martinice u Velkého Meziříčí x19:56 19:56  
  Křižanov  20:02   2/52 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster