..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24917 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24917 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Křižanov   16:07  2/5
  Martinice u Velkého Meziříčí  16:11 16:11  
  Velké Meziříčí  16:17 16:18  1/31 spoj
  Velké Meziříčí zastávka  16:20 16:20  
  Oslavice  16:25 16:25  
  Oslavička  16:30 16:30  
  Vlčatín  16:33 16:33  
  Rudíkov  16:34 16:36  -/2
  Budišov u Třebíče  16:43 16:44  -/2
  Kojatín  16:48 16:48  
  Pozďatín  16:49 16:49  
  Studenec  16:54   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster