..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24914 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24914 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Studenec   15:01  -/3
  Pozďatín  15:06 15:06  
  Kojatín  15:07 15:07  
  Budišov u Třebíče  15:12 15:14  -/2
  Rudíkov  15:21 15:23  -/2
  Vlčatín  15:24 15:24  
  Oslavička  15:27 15:27  
  Oslavice  15:31 15:31  
  Velké Meziříčí zastávka  15:35 15:37  
  Velké Meziříčí  15:39 15:49  1/31 spoj
  Martinice u Velkého Meziříčí  15:54 15:54  
  Křižanov  16:00   2/52 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster