..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24911 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24911 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Křižanov   13:08  2/5
  Martinice u Velkého Meziříčí x13:12 13:12  
  Velké Meziříčí  13:18 13:19  1/31 spoj
  Velké Meziříčí zastávka  13:21 13:22  
  Oslavice  13:26 13:26  
  Oslavička x13:31 13:31  
  Vlčatín x13:34 13:34  
  Rudíkov  13:36 13:38  -/3
  Budišov u Třebíče  13:45 13:46  -/2
  Kojatín x13:50 13:50  
  Pozďatín x13:51 13:51  
  Studenec  13:56   -/32 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster