Vlak 2353 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17:57 | 2/- | |||
Dolní Zálezly | 18:05 | 18:05 | |||
Prackovice nad Labem | 18:08 | 18:09 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 18:11 | 18:11 | |||
Malé Žernoseky | 18:14 | 18:14 | |||
Lovosice město | 18:16 | 18:17 | |||
Lovosice | 18:19 | 18:20 | 3/- | 6 spojů | |
Lukavec | 18:23 | 18:23 | |||
Nové Kopisty | 18:25 | 18:25 | |||
Bohušovice nad Ohří | 18:27 | 18:28 | 2/- | ||
Hrdly | 18:30 | 18:30 | |||
Oleško | 18:32 | 18:32 | |||
Hrobce | 18:35 | 18:35 | 2/- | ||
Roudnice nad Labem | 18:40 | 2/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci