..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2347 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 2347 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   7:57  2/-
  Dolní Zálezly  8:05 8:05  
  Prackovice nad Labem  8:08 8:09  1/2
  Litochovice nad Labem  8:11 8:11  
  Malé Žernoseky  8:14 8:14  
  Lovosice město  8:16 8:17  
  Lovosice  8:19 8:20  3/-5 spojů
  Lukavec  8:23 8:23  
  Nové Kopisty  8:25 8:25  
  Bohušovice nad Ohří  8:27 8:28  2/-
  Hrdly  8:30 8:30  
  Oleško  8:32 8:32  
  Hrobce  8:35 8:35  2/-
  Roudnice nad Labem  8:40   2/-2 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster