Vlak 2347 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7:57 | 2/- | |||
Dolní Zálezly | 8:05 | 8:05 | |||
Prackovice nad Labem | 8:08 | 8:09 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 8:11 | 8:11 | |||
Malé Žernoseky | 8:14 | 8:14 | |||
Lovosice město | 8:16 | 8:17 | |||
Lovosice | 8:19 | 8:20 | 3/- | 5 spojů | |
Lukavec | 8:23 | 8:23 | |||
Nové Kopisty | 8:25 | 8:25 | |||
Bohušovice nad Ohří | 8:27 | 8:28 | 2/- | ||
Hrdly | 8:30 | 8:30 | |||
Oleško | 8:32 | 8:32 | |||
Hrobce | 8:35 | 8:35 | 2/- | ||
Roudnice nad Labem | 8:40 | 2/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci