R 223 "Vihorlat" | |
Řazení vlaku: 151 + 2xWLABmee62 + Bc + A + 5xB249 Detail řazení » | |
Poznámky: Řadění z Prahy hl.n. Souprava (vozy čís. 372-378) přijede z Prahy ONJ-odj. jako Sv 29222 v 19.39 h |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha hlavní nádraží | 20:20 | 2/- | |||
Praha-Libeň | 20:29 | 20:30 | 3/- | 7 spojů | |
Kolín | 21:05 | 21:07 | 2/- | 8 spojů | |
Pardubice hlavní nádraží | 21:32 | 21:35 | 4/- | 4 spoje | |
Choceň | 21:53 | 21:54 | 1/- | 1 spoj | |
Ústí nad Orlicí | 22:07 | 22:08 | prask/3 | 2 spoje | |
Česká Třebová | 22:17 | 22:20 | 2/- | 4 spoje | |
Zábřeh na Moravě | 23:05 | 23:06 | 3/- | 2 spoje | |
Olomouc hlavní nádraží | 23:39 | 23:42 | |||
Přerov | 0:04 | 0:23 | 1/- | 1 spoj | |
Hranice na Moravě | 0:42 | 0:44 | 2/2 | 3 spoje | |
Valašské Meziříčí | 1:08 | 1:10 | 3/- | 2 spoje | |
Vsetín | 1:26 | 1:28 | -/5 | 1 spoj | |
Horní Lideč | 1:45 | 2:15 | -/4 | 1 spoj | |
Púchov | 2:37 | 2:39 | |||
Považská Bystrica | 2:49 | 2:50 | |||
Žilina | 3:15 | 3:40 | |||
Vrútky | 3:57 | 3:59 | 1 spoj | ||
Kraľovany | 4:12 | 4:13 | 1 spoj | ||
Ružomberok | 4:28 | 4:30 | |||
Liptovský Mikuláš | 4:48 | 4:50 | |||
Štrba | 5:17 | 5:18 | 1 spoj | ||
Poprad-Tatry | 5:31 | 5:34 | |||
Spišská Nová Ves | 5:52 | 5:54 | |||
Margecany | 6:20 | 6:22 | |||
Kysak | 6:37 | 6:39 | |||
Košice | 6:50 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci