Os 22213 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ledečko | 18:37 | -/4 | |||
Rataje nad Sázavou | x | 18:40 | 18:40 | ||
Rataje nad Sázavou předměstí | x | 18:51 | 18:51 | ||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | x | 18:56 | 18:56 | ||
Mitrov | x | 19:02 | 19:02 | ||
Uhlířské Janovice | 19:05 | 19:11 | -/2 | ||
Chmeliště | x | 19:14 | 19:14 | ||
Hatě | x | 19:17 | 19:17 | ||
Drahobudice | x | 19:21 | 19:21 | ||
Bečváry | 19:24 | 19:31 | -/2 | 2 spoje | |
Pučery | x | 19:35 | 19:35 | ||
Chotouchov | x | 19:37 | 19:37 | ||
Kořenice | x | 19:39 | 19:40 | ||
Ratboř | 19:43 | 19:43 | -/2 | ||
Červené Pečky | x | 19:48 | 19:48 | -/2 | |
Hluboký Důl | x | 19:51 | 19:51 | ||
Kolín místní nádraží | x | 19:54 | 19:54 | ||
Kolín | 19:57 | 1A/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci