Os 22206 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kolín | 11:02 | 1A/- | |||
Kolín místní nádraží | x | 11:04 | 11:05 | ||
Hluboký Důl | x | 11:08 | 11:08 | ||
Červené Pečky | x | 11:12 | 11:12 | -/2 | |
Ratboř | 11:18 | 11:18 | -/2 | ||
Kořenice | x | 11:22 | 11:22 | ||
Chotouchov | x | 11:24 | 11:24 | ||
Pučery | x | 11:26 | 11:26 | ||
Bečváry | 11:31 | 11:31 | -/2 | ||
Drahobudice | x | 11:35 | 11:35 | ||
Hatě | x | 11:40 | 11:40 | ||
Chmeliště | x | 11:43 | 11:43 | ||
Uhlířské Janovice | 11:46 | 11:47 | -/2 | ||
Mitrov | x | 11:51 | 11:51 | ||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | x | 11:56 | 11:57 | ||
Rataje nad Sázavou předměstí | x | 12:01 | 12:01 | ||
Rataje nad Sázavou | x | 12:10 | 12:11 | ||
Ledečko | 12:15 | -/2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci