R 222 "Vihorlat" | |
Řazení vlaku: 162 + B249 + WLAB + 2xWLABmee62 + Bc + A + 3xB249 Detail řazení » | |
Poznámky: Řadění z Košic Souprava odjede do Prahy ONJ-odj. jako Sv 29223 v 8.45 h |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Košice | 22:20 | ||||
Kysak | 22:32 | 22:34 | |||
Margecany | 22:48 | 22:50 | |||
Spišská Nová Ves | 23:16 | 23:18 | |||
Poprad-Tatry | 23:37 | 23:40 | |||
Štrba | 23:55 | 23:57 | |||
Liptovský Mikuláš | 0:24 | 0:26 | |||
Ružomberok | 0:44 | 0:46 | |||
Kraľovany | 1:01 | 1:03 | |||
Vrútky | 1:16 | 1:18 | |||
Žilina | 1:34 | 1:47 | |||
Považská Bystrica | 2:11 | 2:12 | |||
Púchov | 2:21 | 2:23 | 1 spoj | ||
Horní Lideč | 2:45 | 3:00 | -/5 | 1 spoj | |
Vsetín | 3:16 | 3:18 | -/4 | 3 spoje | |
Valašské Meziříčí | 3:34 | 3:36 | 3/- | 3 spoje | |
Hranice na Moravě | 4:01 | 4:02 | 3/1 | 4 spoje | |
Přerov | 4:20 | 4:37 | 1/- | 9 spojů | |
Olomouc hlavní nádraží | 4:58 | 5:01 | 10 spojů | ||
Zábřeh na Moravě | 5:35 | 5:37 | 2/- | 6 spojů | |
Česká Třebová | 6:19 | 6:21 | 1/- | 10 spojů | |
Ústí nad Orlicí | 6:29 | 6:30 | prask/2 | 6 spojů | |
Choceň | 6:43 | 6:44 | 2/- | 6 spojů | |
Pardubice hlavní nádraží | 7:02 | 7:05 | 3/- | 11 spojů | |
Kolín | 7:28 | 7:29 | 3/- | 13 spojů | |
Praha-Libeň | 8:09 | 8:10 | 2/- | 12 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 8:20 | 3/- | 16 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci