Vlak 2216 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Uherské Hradiště | 9:28 | 9:34 | -/3 | 3 spoje | |
Kunovice zastávka | 9:38 | 9:39 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 9:42 | 9:42 | |||
Ostrožská Nová Ves | 9:44 | 9:45 | -/3 | ||
Uherský Ostroh | 9:49 | 9:50 | -/2 | ||
Veselí nad Moravou | 9:55 | 2/- | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci