Os 20606 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Osoblaha | 10:49 | -/2 | |||
Bohušov | 10:55 | 10:56 | -/2 | ||
Koberno | 11:00 | 11:01 | |||
Slezské Rudoltice | 11:06 | 11:07 | -/2 | ||
Amalín | 11:09 | 11:10 | |||
Horní Povelice | 11:14 | 11:14 | |||
Dívčí Hrad | 11:16 | 11:17 | |||
Liptaň | 11:23 | 11:24 | -/2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 11:33 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci