..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20053 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20053 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dolní Lipka   15:12  -/1
  Králíky zastávka  15:15 15:16  
  Králíky  15:18 15:20  -/2
  Dolní Orlice  15:23 15:24  
  Červená Voda  15:28 15:30  -/2
  Moravský Karlov  15:34 15:34  
  Bílá Voda  15:36 15:37  
  Mlýnický Dvůr  15:39 15:40  
  Heroltice  15:42 15:43  
  Štíty  15:47   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster