..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20051 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20051 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dolní Lipka   4:00  -/2
  Králíky zastávka x4:03 4:03  
  Králíky  4:06 4:08  -/2
  Dolní Orlice x4:11 4:11  
  Červená Voda  4:15 4:28  -/3
  Moravský Karlov x4:32 4:32  
  Bílá Voda x4:34 4:34  
  Mlýnický Dvůr x4:37 4:37  
  Heroltice x4:40 4:40  
  Štíty  4:44   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster