..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20034 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20034 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Štíty   15:56  -/2
  Heroltice x16:00 16:00  
  Mlýnický Dvůr x16:02 16:02  
  Bílá Voda x16:05 16:05  
  Moravský Karlov x16:08 16:08  
  Červená Voda  16:12 16:14  -/2
  Dolní Orlice x16:18 16:18  
  Králíky  16:21 16:23  -/2
  Králíky zastávka x16:25 16:25  
  Dolní Lipka  16:29 16:33  -/11 spoj
  Lichkov  16:38 16:39  -/21 spoj
  Mladkov x16:42 16:42  
  Těchonín  16:46 16:47  -/1
  Jamné nad Orlicí x16:51 16:51  
  Jablonné nad Orlicí  16:54 16:55  -/3
  Verměřovice x17:00 17:00  
  Letohrad  17:06   -/35 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster