..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20031 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20031 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Letohrad   17:08  -/3
  Verměřovice  17:14 17:14  
  Jablonné nad Orlicí  17:19 17:20  -/3
  Jamné nad Orlicí  17:23 17:24  
  Těchonín  17:29 17:30  -/1
  Mladkov  17:35 17:35  
  Lichkov  17:40 17:40  -/22 spoje
  Dolní Lipka  17:46 17:55  -/22 spoje
  Králíky zastávka x17:58 17:58  
  Králíky  18:00 18:02  -/2
  Dolní Orlice x18:05 18:05  
  Červená Voda  18:09 18:11  -/2
  Moravský Karlov x18:14 18:14  
  Bílá Voda x18:16 18:16  
  Mlýnický Dvůr x18:19 18:19  
  Heroltice x18:21 18:21  
  Štíty  18:25   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster