..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20022 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20022 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Štíty   5:11  -/2
  Heroltice  5:15 5:16  
  Mlýnický Dvůr  5:18 5:19  
  Bílá Voda  5:22 5:22  
  Moravský Karlov  5:25 5:25  
  Červená Voda  5:30 5:31  -/2
  Dolní Orlice  5:35 5:35  
  Králíky  5:38 5:40  -/2
  Králíky zastávka  5:43 5:43  
  Dolní Lipka  5:47 5:59  -/12 spoje
  Lichkov  6:04 6:05  -/22 spoje
  Mladkov  6:08 6:09  
  Těchonín  6:13 6:13  -/1
  Jamné nad Orlicí  6:18 6:18  
  Jablonné nad Orlicí  6:20 6:21  -/3
  Verměřovice  6:26 6:27  
  Letohrad  6:33   -/35 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster