..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20003 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20003 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Letohrad   14:29  -/3
  Verměřovice  14:35 14:35  
  Jablonné nad Orlicí  14:40 14:40  -/3
  Jamné nad Orlicí  14:43 14:43  
  Těchonín  14:48 14:49  -/1
  Mladkov  14:54 14:54  
  Lichkov  14:58 14:58  -/22 spoje
  Dolní Lipka  15:04 15:09  -/23 spoje
  Prostřední Lipka  15:14 15:14  
  Červený Potok  15:18 15:24  -/1
  Podlesí  15:33 15:33  
  Vlaské  15:39 15:40  
  Hanušovice  15:45   -/34 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster