Os 19906 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha-Smíchov | 13:05 | 3/- | |||
Praha-Hlubočepy | 13:10 | 13:10 | |||
Praha-Holyně | x | 13:15 | 13:15 | ||
Praha-Řeporyje | 13:19 | 13:19 | -/2 | ||
Zbuzany | x | 13:22 | 13:22 | ||
Rudná u Prahy | 13:26 | 13:27 | -/4 | 1 spoj | |
Nučice | 13:31 | 13:35 | -/2 | ||
Nučice zastávka | x | 13:38 | 13:38 | ||
Loděnice | 13:44 | 13:44 | -/2 | ||
Vráž u Berouna | 13:49 | 13:49 | -/2 | ||
Beroun-Závodí | 13:54 | 13:55 | -/2 | 2 spoje | |
Beroun | 13:57 | 2/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci