Os 19409 | |
Řazení vlaku: 2x809 Detail řazení » | |
Poznámky: nejede 24., 31.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Neratovice | 18:15 | 1./1 | |||
Neratovice město | 18:19 | 18:20 | |||
Lobkovice | x | 18:23 | 18:23 | ||
Jiřice | x | 18:26 | 18:26 | ||
Kostelec nad Labem | x | 18:31 | 18:31 | ||
Polerady nad Labem | x | 18:35 | 18:35 | ||
Brandýs nad Labem | 18:41 | 18:56 | -/2 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 19:00 | 19:00 | ||
Lázně Toušeň | x | 19:06 | 19:06 | ||
Čelákovice zastávka | x | 19:10 | 19:10 | ||
Čelákovice | 19:13 | 19:32 | -/2 | 4 spoje | |
Mochov zastávka | x | 19:34 | 19:34 | ||
Mochov | 19:38 | -/1 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci