Os 19107 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Benešov u Prahy | 11:43 | 1/1 | |||
Myslíč | x | 11:48 | 11:48 | ||
Struhařov | x | 11:51 | 11:51 | ||
Dobříčkov | x | 11:54 | 11:54 | ||
Postupice | 11:58 | 11:59 | -/2 | ||
Městečko u Benešova | x | 12:03 | 12:03 | ||
Lhota Veselka | x | 12:05 | 12:05 | ||
Domašín | x | 12:09 | 12:09 | ||
Znosim | x | 12:15 | 12:15 | ||
Vlašim | 12:19 | 12:21 | -/2 | ||
Vlašim zastávka | x | 12:22 | 12:23 | ||
Bolina | x | 12:28 | 12:28 | ||
Zdislavice | x | 12:31 | 12:31 | ||
Trhový Štěpánov | 12:37 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci