Os 19106 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Trhový Štěpánov | 7:24 | -/2 | |||
Zdislavice | x | 7:30 | 7:30 | ||
Bolina | x | 7:33 | 7:33 | ||
Vlašim zastávka | x | 7:39 | 7:39 | ||
Vlašim | 7:41 | 8:30 | -/2 | ||
Znosim | x | 8:34 | 8:34 | ||
Domašín | x | 8:40 | 8:41 | ||
Lhota Veselka | x | 8:45 | 8:45 | ||
Městečko u Benešova | x | 8:47 | 8:48 | ||
Postupice | 8:51 | 8:52 | -/2 | ||
Dobříčkov | x | 8:56 | 8:56 | ||
Struhařov | x | 8:59 | 8:59 | ||
Myslíč | x | 9:02 | 9:02 | ||
Benešov u Prahy | 9:08 | 1/1 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci