..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19045 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19045
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrané nad Vltavou   17:10  -/2
  Skochovice x17:12 17:12  
  Měchenice  17:15 17:16  -/2
  Klínec x17:21 17:21  
  Bojov x17:26 17:26  
  Bojanovice x17:29 17:29  
  Čisovice  17:33 17:34  -/2
  Rymaně x17:40 17:40  
  Mníšek pod Brdy  17:42 17:49  -/3
  Nová Ves pod Pleší x17:54 17:54  
  Malá Hraštice x17:59 18:00  -/2
  Mokrovraty x18:05 18:05  
  Stará Huť x18:11 18:11  
  Dobříš  18:13   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster