..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19044 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19044
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: nejede 24., 31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   20:33  -/1
  Stará Huť x20:35 20:35  
  Mokrovraty x20:41 20:42  
  Malá Hraštice x20:47 20:48  -/2
  Nová Ves pod Pleší x20:53 20:53  
  Mníšek pod Brdy  21:00 21:01  -/3
  Rymaně x21:03 21:03  
  Čisovice  21:08 21:08  -/3
  Bojanovice x21:12 21:12  
  Bojov x21:14 21:15  
  Klínec x21:19 21:19  
  Měchenice  21:25 21:25  -/2
  Skochovice x21:29 21:29  
  Vrané nad Vltavou  21:32   -/23 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster