..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19043 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19043
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, nejede 31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrané nad Vltavou   16:01  -/2
  Skochovice x16:03 16:03  
  Měchenice  16:06 16:07  -/2
  Klínec x16:12 16:12  
  Bojov x16:17 16:17  
  Bojanovice x16:20 16:21  
  Čisovice  16:25 16:30  -/2
  Rymaně x16:36 16:36  
  Mníšek pod Brdy  16:38 16:39  -/3
  Nová Ves pod Pleší x16:44 16:44  
  Malá Hraštice x16:49 16:50  -/2
  Mokrovraty x16:55 16:55  
  Stará Huť x17:01 17:01  
  Dobříš  17:04   -/22 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster