..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19042 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19042
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, nejede 31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   17:20  -/1
  Stará Huť x17:22 17:22  
  Mokrovraty x17:28 17:29  
  Malá Hraštice x17:34 17:35  -/2
  Nová Ves pod Pleší x17:40 17:40  
  Mníšek pod Brdy  17:47 17:48  -/3
  Rymaně x17:50 17:50  
  Čisovice  17:55 17:55  -/3
  Bojanovice x17:59 17:59  
  Bojov x18:01 18:02  
  Klínec x18:06 18:06  
  Měchenice  18:12 18:12  -/2
  Skochovice x18:16 18:16  
  Vrané nad Vltavou  18:19   -/27 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster