..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19040 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19040
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   15:53  -/1
  Stará Huť x15:55 15:55  
  Mokrovraty x16:01 16:02  
  Malá Hraštice  16:07 16:08  -/2
  Nová Ves pod Pleší x16:13 16:13  
  Mníšek pod Brdy  16:20 16:20  -/3
  Rymaně x16:22 16:22  
  Čisovice  16:27 16:28  -/3
  Bojanovice x16:31 16:32  
  Bojov x16:34 16:35  
  Klínec x16:39 16:39  
  Měchenice  16:45 16:45  -/2
  Skochovice x16:49 16:49  
  Vrané nad Vltavou  16:52   -/25 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster