..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19035 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19035
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v (6) a +, nejede 24.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrané nad Vltavou   19:18  -/2
  Skochovice x19:20 19:20  
  Měchenice  19:23 19:28  -/2
  Klínec x19:33 19:33  
  Bojov x19:38 19:38  
  Bojanovice x19:41 19:42  
  Čisovice  19:46 19:46  -/2
  Rymaně x19:52 19:52  
  Mníšek pod Brdy  19:55 19:56  -/3
  Nová Ves pod Pleší x20:01 20:01  
  Malá Hraštice x20:06 20:07  -/2
  Mokrovraty x20:12 20:12  
  Stará Huť x20:18 20:18  
  Dobříš  20:21   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster