..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19033 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19033
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + 3xBtax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v (6) a +, nejede 24.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   16:28  5/-
  Praha-Vršovice  16:32 16:33  2/-8 spojů
  Praha-Krč  16:39 16:39  3 spoje
  Praha-Braník  16:43 16:44  -/3
  Praha-Modřany zastávka  16:47 16:48  
  Praha-Komořany  16:51 16:51  
  Praha-Zbraslav  16:55 16:55  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  16:59 16:59  
  Vrané nad Vltavou  17:04 17:10  -/25 spojů
  Skochovice  17:12 17:12  
  Měchenice  17:15 17:16  -/2
  Klínec  17:21 17:21  
  Bojov  17:26 17:26  
  Bojanovice  17:29 17:29  
  Čisovice  17:33 17:34  -/2
  Rymaně  17:40 17:40  
  Mníšek pod Brdy  17:42 17:49  -/3
  Nová Ves pod Pleší  17:54 17:54  
  Malá Hraštice  17:59 18:00  -/2
  Mokrovraty  18:05 18:05  
  Stará Huť  18:11 18:11  
  Dobříš  18:13   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster