..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19032 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19032
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810  Detail řazení »
Poznámky: jede v (6) a + od 19.III. do 30.X.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   17:20  -/1
  Stará Huť  17:22 17:22  
  Mokrovraty  17:28 17:29  
  Malá Hraštice  17:34 17:35  -/2
  Nová Ves pod Pleší  17:40 17:40  
  Mníšek pod Brdy  17:47 17:48  -/3
  Rymaně  17:50 17:50  
  Čisovice  17:55 17:55  -/3
  Bojanovice  17:59 17:59  
  Bojov  18:01 18:02  
  Klínec  18:06 18:06  
  Měchenice  18:12 18:12  -/2
  Skochovice  18:16 18:16  
  Vrané nad Vltavou  18:19 18:21  -/26 spojů
  Dolní Břežany-Jarov  18:25 18:25  
  Praha-Zbraslav  18:29 18:30  -/3
  Praha-Komořany  18:33 18:33  
  Praha-Modřany zastávka  18:36 18:37  
  Praha-Braník  18:40 18:41  -/3
  Praha-Krč  18:45 18:46  2/22 spoje
  Praha-Vršovice  18:52 18:53  2/-9 spojů
  Praha hlavní nádraží  18:57   4/-15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster