..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19031 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19031
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780 + BDtax782 + 2xBtax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v (6) a +, nejede 24.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   9:03  5/-
  Praha-Vršovice  9:07 9:08  2/-5 spojů
  Praha-Krč  9:14 9:14  2/22 spoje
  Praha-Braník  9:18 9:19  -/3
  Praha-Modřany zastávka  9:23 9:23  
  Praha-Komořany  9:26 9:26  
  Praha-Zbraslav  9:30 9:31  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  9:35 9:35  
  Vrané nad Vltavou  9:40 9:46  -/22 spoje
  Skochovice  9:48 9:48  
  Měchenice  9:51 9:52  -/2
  Klínec  9:58 9:58  
  Bojov  10:02 10:03  
  Bojanovice  10:06 10:06  
  Čisovice  10:10 10:11  -/2
  Rymaně  10:17 10:17  
  Mníšek pod Brdy  10:20 10:30  -/3
  Nová Ves pod Pleší  10:35 10:35  
  Malá Hraštice  10:40 10:41  -/2
  Mokrovraty  10:46 10:46  
  Stará Huť  10:52 10:52  
  Dobříš  10:55   -/2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster