..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19014 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19014
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, nejede 24.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   18:29  -/1
  Stará Huť x18:31 18:31  
  Mokrovraty x18:37 18:38  
  Malá Hraštice x18:43 18:44  -/2
  Nová Ves pod Pleší x18:49 18:49  
  Mníšek pod Brdy  18:55 19:01  -/3
  Rymaně x19:03 19:03  
  Čisovice  19:08 19:09  -/3
  Bojanovice x19:13 19:13  
  Bojov x19:15 19:16  
  Klínec x19:20 19:20  
  Měchenice  19:26 19:26  -/2
  Skochovice x19:30 19:30  
  Vrané nad Vltavou  19:33 19:34  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov x19:38 19:38  
  Praha-Zbraslav  19:42 19:43  -/3
  Praha-Komořany x19:46 19:46  
  Praha-Modřany zastávka x19:49 19:50  
  Praha-Braník  19:53 19:54  -/3
  Praha-Krč  19:58 19:59  2/21 spoj
  Praha-Vršovice  20:05 20:06  2/-6 spojů
  Praha hlavní nádraží  20:10   6/-9 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster