..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19013 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19013
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   23:23  5/-
  Praha-Vršovice  23:27 23:28  2/-2 spoje
  Praha-Krč  23:34 23:34  2/2
  Praha-Braník  23:38 23:39  -/3
  Praha-Modřany zastávka x23:42 23:43  
  Praha-Komořany x23:46 23:46  
  Praha-Zbraslav  23:49 23:49  
  Dolní Břežany-Jarov x23:53 23:53  
  Vrané nad Vltavou  23:58 0:08  -/21 spoj
  Skochovice x0:10 0:10  
  Měchenice  0:13 0:14  -/2
  Klínec x0:19 0:19  
  Bojov x0:24 0:24  
  Bojanovice x0:27 0:27  
  Čisovice  0:31 0:31  -/2
  Rymaně x0:37 0:37  
  Mníšek pod Brdy  0:40 0:40  -/3
  Nová Ves pod Pleší x0:46 0:46  
  Malá Hraštice x0:51 0:51  -/2
  Mokrovraty x0:56 0:56  
  Stará Huť x1:02 1:02  
  Dobříš  1:05   -/2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster