..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19012 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19012
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   14:48  -/1
  Stará Huť  14:50 14:50  
  Mokrovraty  14:56 14:57  
  Malá Hraštice  15:02 15:03  -/2
  Nová Ves pod Pleší  15:08 15:08  
  Mníšek pod Brdy  15:14 15:20  -/3
  Rymaně  15:22 15:22  
  Čisovice  15:27 15:28  -/3
  Bojanovice  15:31 15:32  
  Bojov  15:34 15:35  
  Klínec  15:39 15:39  
  Měchenice  15:45 15:45  -/2
  Skochovice  15:49 15:49  
  Vrané nad Vltavou  15:52 15:58  -/23 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  16:02 16:02  
  Praha-Zbraslav  16:06 16:07  -/3
  Praha-Komořany  16:10 16:10  
  Praha-Modřany zastávka  16:13 16:14  
  Praha-Braník  16:17 16:18  -/3
  Praha-Krč  16:22 16:23  2/23 spoje
  Praha-Vršovice  16:29   2/-10 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster