..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19011 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19011
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: nejede 24., 31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   20:58  5/-
  Praha-Vršovice  21:02 21:03  2/-4 spoje
  Praha-Krč  21:09 21:09  2/21 spoj
  Praha-Braník  21:13 21:14  -/3
  Praha-Modřany zastávka x21:18 21:18  
  Praha-Komořany x21:21 21:21  
  Praha-Zbraslav  21:25 21:26  -/3
  Dolní Břežany-Jarov x21:30 21:30  
  Vrané nad Vltavou  21:35 21:41  -/22 spoje
  Skochovice x21:43 21:43  
  Měchenice  21:46 21:47  -/2
  Klínec x21:53 21:53  
  Bojov x21:57 21:58  
  Bojanovice x22:01 22:01  
  Čisovice  22:05 22:06  -/2
  Rymaně x22:12 22:12  
  Mníšek pod Brdy  22:14 22:15  -/3
  Nová Ves pod Pleší x22:20 22:20  
  Malá Hraštice x22:25 22:26  -/2
  Mokrovraty x22:31 22:31  
  Stará Huť x22:37 22:37  
  Dobříš  22:39   -/2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster