..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19010 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19010
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   13:13  -/1
  Stará Huť  13:15 13:15  
  Mokrovraty  13:21 13:22  
  Malá Hraštice  13:27 13:28  -/2
  Nová Ves pod Pleší  13:33 13:33  
  Mníšek pod Brdy  13:40 13:40  -/3
  Rymaně  13:42 13:42  
  Čisovice  13:47 13:48  -/3
  Bojanovice  13:51 13:51  
  Bojov  13:54 13:54  
  Klínec  13:58 13:58  
  Měchenice  14:04 14:05  -/2
  Skochovice  14:08 14:08  
  Vrané nad Vltavou  14:11 14:12  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  14:17 14:17  
  Praha-Zbraslav  14:21 14:21  -/3
  Praha-Komořany  14:25 14:25  
  Praha-Modřany zastávka  14:28 14:28  
  Praha-Braník  14:32 14:33  -/3
  Praha-Krč  14:37 14:38  2/21 spoj
  Praha-Vršovice  14:44 14:45  2/-9 spojů
  Praha hlavní nádraží  14:49   4/-15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster