..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19009 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19009
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, nejede 31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   19:35  5/-
  Praha-Vršovice  19:39 19:40  2/-5 spojů
  Praha-Krč  19:46 19:46  2/22 spoje
  Praha-Braník  19:50 19:58  -/3
  Praha-Modřany zastávka  20:01 20:02  
  Praha-Komořany  20:05 20:05  
  Praha-Zbraslav  20:09 20:09  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  20:13 20:13  
  Vrané nad Vltavou  20:18 20:24  -/21 spoj
  Skochovice  20:26 20:26  
  Měchenice  20:29 20:30  -/2
  Klínec  20:35 20:35  
  Bojov  20:40 20:40  
  Bojanovice  20:43 20:43  
  Čisovice  20:47 20:48  -/2
  Rymaně  20:54 20:54  
  Mníšek pod Brdy  20:56 21:02  -/3
  Nová Ves pod Pleší  21:07 21:07  
  Malá Hraštice  21:12 21:13  -/2
  Mokrovraty  21:18 21:18  
  Stará Huť  21:24 21:24  
  Dobříš  21:27   -/2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster