..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19008 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19008
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   10:02  -/1
  Stará Huť  10:04 10:04  
  Mokrovraty  10:10 10:11  
  Malá Hraštice  10:16 10:16  -/2
  Nová Ves pod Pleší  10:21 10:21  
  Mníšek pod Brdy  10:26 10:27  -/3
  Rymaně  10:29 10:30  
  Čisovice  10:35 10:36  -/3
  Bojanovice  10:40 10:40  
  Bojov  10:43 10:43  
  Klínec  10:47 10:47  
  Měchenice  10:53 10:54  -/2
  Skochovice  10:58 10:58  
  Vrané nad Vltavou  11:01 11:07  -/23 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  11:11 11:11  
  Praha-Zbraslav  11:15 11:15  -/3
  Praha-Komořany  11:19 11:19  
  Praha-Modřany zastávka  11:22 11:22  
  Praha-Braník  11:25 11:26  -/3
  Praha-Krč  11:30 11:32  2/22 spoje
  Praha-Vršovice  11:38 11:39  2/-5 spojů
  Praha hlavní nádraží  11:43   5/-11 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster