..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19007 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19007
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   12:16  5/-
  Praha-Vršovice  12:20 12:21  2/-7 spojů
  Praha-Krč  12:27 12:27  2/22 spoje
  Praha-Braník  12:31 12:32  -/3
  Praha-Modřany zastávka  12:36 12:36  
  Praha-Komořany  12:39 12:39  
  Praha-Zbraslav  12:43 12:44  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  12:48 12:48  
  Vrané nad Vltavou  12:53 13:04  -/22 spoje
  Skochovice  13:06 13:06  
  Měchenice  13:09 13:10  -/2
  Klínec  13:15 13:15  
  Bojov  13:20 13:20  
  Bojanovice  13:23 13:24  
  Čisovice  13:28 13:28  -/2
  Rymaně  13:34 13:34  
  Mníšek pod Brdy  13:37 13:42  -/3
  Nová Ves pod Pleší  13:47 13:47  
  Malá Hraštice  13:52 13:53  -/2
  Mokrovraty  13:58 13:59  
  Stará Huť  14:05 14:05  
  Dobříš  14:07   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster