..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19006 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19006
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v X a 19.III. - 30.X.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   7:26  -/1
  Stará Huť  7:28 7:28  
  Mokrovraty  7:34 7:35  
  Malá Hraštice  7:40 7:41  -/2
  Nová Ves pod Pleší  7:46 7:46  
  Mníšek pod Brdy  7:52 7:53  -/3
  Rymaně  7:55 7:55  
  Čisovice  8:00 8:01  -/3
  Bojanovice  8:04 8:05  
  Bojov  8:07 8:08  
  Klínec  8:12 8:12  
  Měchenice  8:18 8:19  -/2
  Skochovice  8:22 8:22  
  Vrané nad Vltavou  8:25 8:26  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  8:30 8:30  
  Praha-Zbraslav  8:34 8:35  -/3
  Praha-Komořany  8:38 8:38  
  Praha-Modřany zastávka  8:41 8:42  
  Praha-Braník  8:45 8:46  -/3
  Praha-Krč  8:50 8:51  2/22 spoje
  Praha-Vršovice  8:57 8:58  2/-7 spojů
  Praha hlavní nádraží  9:02   6/-13 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster