..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19005 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19005
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   10:27  5/-
  Praha-Vršovice  10:31 10:32  2/-5 spojů
  Praha-Krč  10:38 10:38  2/23 spoje
  Praha-Braník  10:42 10:43  -/3
  Praha-Modřany zastávka  10:47 10:47  
  Praha-Komořany  10:50 10:50  
  Praha-Zbraslav  10:54 10:55  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  10:59 10:59  
  Vrané nad Vltavou  11:04 11:05  -/23 spoje
  Skochovice  11:07 11:07  
  Měchenice  11:10 11:11  -/2
  Klínec  11:17 11:17  
  Bojov  11:21 11:22  
  Bojanovice  11:25 11:25  
  Čisovice  11:29 11:30  -/2
  Rymaně  11:36 11:36  
  Mníšek pod Brdy  11:39 11:40  -/3
  Nová Ves pod Pleší  11:45 11:45  
  Malá Hraštice  11:50 11:51  -/2
  Mokrovraty  11:56 11:56  
  Stará Huť  12:02 12:02  
  Dobříš  12:05   -/2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster