..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19004 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19004
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: nejede 25.XII., 1.I.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   6:00  -/1
  Stará Huť x6:02 6:02  
  Mokrovraty x6:08 6:09  
  Malá Hraštice x6:14 6:15  -/2
  Nová Ves pod Pleší x6:20 6:20  
  Mníšek pod Brdy  6:26 6:33  -/3
  Rymaně x6:35 6:35  
  Čisovice  6:40 6:41  -/3
  Bojanovice x6:44 6:45  
  Bojov x6:47 6:48  
  Klínec x6:52 6:52  
  Měchenice  6:58 6:59  -/2
  Skochovice x7:02 7:02  
  Vrané nad Vltavou  7:05 7:06  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov x7:11 7:11  
  Praha-Zbraslav  7:15 7:15  -/3
  Praha-Komořany x7:19 7:19  
  Praha-Modřany zastávka x7:22 7:22  
  Praha-Braník  7:26 7:27  -/3
  Praha-Krč  7:31 7:32  2/23 spoje
  Praha-Vršovice  7:38 7:39  2/-8 spojů
  Praha hlavní nádraží  7:43   6/-15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster