..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19003 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19003
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780 + BDtax782 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   7:57  5/-
  Praha-Vršovice  8:01 8:02  2/-10 spojů
  Praha-Krč  8:08 8:09  2/23 spoje
  Praha-Braník  8:13 8:20  -/3
  Praha-Modřany zastávka  8:24 8:24  
  Praha-Komořany  8:27 8:27  
  Praha-Zbraslav  8:31 8:36  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  8:40 8:40  
  Vrané nad Vltavou  8:44 8:45  -/21 spoj
  Skochovice  8:48 8:48  
  Měchenice  8:51 8:52  -/2
  Klínec  8:57 8:57  
  Bojov  9:02 9:02  
  Bojanovice  9:05 9:06  
  Čisovice  9:10 9:10  -/2
  Rymaně  9:16 9:16  
  Mníšek pod Brdy  9:19 9:20  -/3
  Nová Ves pod Pleší  9:25 9:25  
  Malá Hraštice  9:30 9:31  -/2
  Mokrovraty  9:36 9:36  
  Stará Huť  9:42 9:42  
  Dobříš  9:45   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster