..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19002 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19002
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   4:46  -/1
  Stará Huť  4:48 4:48  
  Mokrovraty  4:54 4:55  
  Malá Hraštice  5:00 5:01  -/2
  Nová Ves pod Pleší  5:06 5:06  
  Mníšek pod Brdy  5:12 5:21  -/3
  Rymaně  5:23 5:23  
  Čisovice  5:28 5:29  -/3
  Bojanovice  5:32 5:33  
  Bojov  5:35 5:36  
  Klínec  5:40 5:40  
  Měchenice  5:46 5:47  -/2
  Skochovice  5:50 5:50  
  Vrané nad Vltavou  5:53 5:54  -/23 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  5:59 5:59  
  Praha-Zbraslav  6:03 6:03  -/3
  Praha-Komořany  6:07 6:07  
  Praha-Modřany zastávka  6:10 6:10  
  Praha-Braník  6:14 6:15  -/3
  Praha-Krč  6:19 6:20  2/21 spoj
  Praha-Vršovice  6:26 6:27  2/-12 spojů
  Praha hlavní nádraží  6:31   6/-14 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster