..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19001 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19001
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v X a 19.III. - 30.X.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   5:15  2/-
  Praha-Krč  5:21 5:21  2/24 spoje
  Praha-Braník  5:25 5:26  -/3
  Praha-Modřany zastávka x5:30 5:30  
  Praha-Komořany x5:37 5:37  
  Praha-Zbraslav  5:41 5:41  -/3
  Dolní Břežany-Jarov x5:45 5:45  
  Vrané nad Vltavou  5:50 5:55  -/23 spoje
  Skochovice x5:58 5:58  
  Měchenice  6:01 6:02  -/2
  Klínec x6:07 6:07  
  Bojov x6:12 6:12  
  Bojanovice x6:15 6:16  
  Čisovice  6:20 6:21  -/2
  Rymaně x6:27 6:27  
  Mníšek pod Brdy  6:29 6:30  -/3
  Nová Ves pod Pleší x6:36 6:36  
  Malá Hraštice x6:41 6:41  -/2
  Mokrovraty x6:46 6:47  
  Stará Huť x6:53 6:53  
  Dobříš  6:55   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster