..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1894 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1894
Řazení vlaku: 714 + 4xBtx763  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha Masarykovo nádraží   16:18  II./2
  Praha-Dejvice  16:27 16:30  -/4
  Hostivice  16:45 16:49  -/53 spoje
  Kladno  17:02 17:06  -/38 spojů
  Kačice  17:17 17:17  
  Stochov  17:22 17:23  -/3
  Nové Strašecí  17:32 17:33  -/3
  Lužná u Rakovníka  17:46 17:46  -/23 spoje
  Rakovník zastávka  17:54 17:54  
  Rakovník  17:58   -/47 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster