..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1868 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1868 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   18:31  -/3
  Pilníkov  18:40 18:40  -/3
  Hostinné  18:48 18:49  -/4
  Kunčice nad Labem  19:00 19:01  -/44 spoje
  Horní Branná  19:05 19:05  
  Martinice v Krkonoších  19:11 19:12  -/44 spoje
  Roztoky u Jilemnice  19:18 19:19  -/2
  Stará Paka  19:28 19:39  4 spoje
  Nová Paka město  19:43 19:43  
  Nová Paka  19:45 19:46  -/3
  Lázně Bělohrad  19:56 19:56  -/2
  Ostroměř  20:06 20:07  -/42 spoje
  Nový Bydžov  20:20 20:21  
  Chlumec nad Cidlinou  20:30   4 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster