..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1867 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1867 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Chlumec nad Cidlinou   18:41  
  Nový Bydžov  18:49 18:49  
  Ostroměř  19:01 19:04  -/32 spoje
  Lázně Bělohrad  19:13 19:14  -/2
  Nová Paka  19:24 19:25  -/3
  Nová Paka město  19:27 19:28  
  Stará Paka  19:32 19:49  4 spoje
  Roztoky u Jilemnice  19:58 19:59  -/2
  Martinice v Krkonoších  20:06 20:10  -/32 spoje
  Horní Branná  20:15 20:15  
  Kunčice nad Labem  20:18 20:20  -/41 spoj
  Hostinné  20:31 20:32  -/4
  Pilníkov  20:40 20:41  -/3
  Trutnov hlavní nádraží  20:50   -/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster